25.8 C
Скопје
13:48 - 25 мај, 2024

Ознака : после

СветСлајдерСцена

Харисон Форд: После мене никој не може да биде Индијана Џонс

Еспресо
На популарниот актер Харисон Форд не му се допаѓа идејата улогата на Индијана Џонс после него да ја толкува некој друг, пишува „Screen Rant“. Во...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Познатите Хрвати се во шок по земјотресот: Врескав од страв, сè уште се тресам! (ФОТО)

Еспресо
Силен земјотрес ова утро го погоди Загреб. Ги преплаши граѓаните, а меѓу нив и познатите Хрвати. Меѓу првите се јави на социјалните мрежи Ела Дворник....
БалканВи ПрепорачувамеСцена

После гласините дека се разведува, оваа фотографија кажува сè за односот помеѓу Северина и Игор

Еспресо
Северина со својата најнова објава ги демантираше озборувањата за проблемите во бракот со Игор Којиќ. Пејачката објави нивна заедничка фотографија на која Игор ја бакнува...
Лајфстајл

Пет знаци кои потврдуваат дека вашата врска може да преживее неверство

Слободен печат
Многу луѓе се подготвени на партнерот да му простат неверство, што често може да ја зајакне врската. Но, уште повеќе такви врски по некое време...
Секојдневие

Мода за жените после 40: Како да изгледате префинето, модерно и отмено, но целосно пристојно! (ФОТО)

Igor
По 40-та година секоја жена многу добро знае што и стои навистина добро. Така барем изгледа според Инстаграм профилите на оние жени кои уживаат во...
ЛајфстајлСцена

И после толку години љубов УСПЕВА ДА ЈА ВООДУШЕВИ: Еве што и подарил Боба на Брена за роденден (ФОТО)

Igor
Познатата пејачка Лепа Брена пред неколку денови го прослави 59-от роденден, а сега извор близок на семејството открива што по тој повод и подарил сопругот...
СценаХороскоп

Што вели секој хороскопски знак после сексот?

Igor
Што велат хороскопските знаци после водење љубов? Еден би сакал повторно, друг е гладен, трет брза за на работа. А четврт одма би се венчал....
ЛајфстајлСцена

И после 30 години Бред Пит е секси „Не е фер да изгледа вака и на 55“ (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Бред Пит се разголе во новиот филм на Квентин Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ и покажа дека се уште добро се...
ЛајфстајлСцена

После Аркан: „Никогаш нема да се омажам, а дечковците ги кријам“

Igor
Светлана Цеца Ражнатовиќ откри зошто ги чува деталите од својот љубовен живот подалеку од јавноста, како и тоа дека е сигурна дека по смртта на...
ЛајфстајлСцена

Карлеуша после се ги спакува куферите и ја напушти Србија (ФОТО)

Igor
Карлеуша денес на својот Инстаграм профил објави слика од авионски билет. Јелена Карлеуша пред 2 месеци ги спакува своите работи и замина за Истанбул, а...