И после 30 години Бред Пит е секси „Не е фер да изгледа вака и на 55“ (ФОТО)

Познатиот актер Бред Пит се разголе во новиот филм на Квентин Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ и покажа дека се уште добро се држи, и покрај тоа што наполни 55 години.

Сцената која особено ги воодушеви обожавателките е онаа во која актерот ја соблака маицата и го покажува своето прекрасно тело.

Фановите на Твитер духовито го покажаа своето воодушевување…

Слични објави

Ретко кој го видел ова: Кирк Даглас дели училишен прибор во 1947 година во Егејска Македонија (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова е најмладиот син на Мајкл Џексон за кого скоро 10 години никој не знаеше ништо! (ФОТО)

Еспресо

Анастасија Ражнатовиќ стана русокоса! (ФОТО)

Igor

Срамота на доделувањето на Оскарите: Гледачите лути бидејќи никој не се сети на Лук Пери

Еспресо

Слаткар ќе стане татко: Сања Николиќ е бремена

Слободен печат

Домот е таму каде што е срцето: РИТА ОРА купила луксузна вила во Приштина

Igor

Остави Коментар

15 − 14 =

Слични објави

Новиот раскош во одморалиштето „Six Senses Yao Noi“ (ФОТО)

Еспресо

Фризерите советуваат: Овој тест од 10 секунди открива дали смеете да ја фарбате косата

Igor

Ова е најжешката снимка од Карлеуша: Замеша со задникот, па силно го „плесна“ (ВИДОЕ)

Васко Спасоски

Во светот можеби не е, но за нас е бизарна храна: Змии, желки, пајаци, лилјаци…

Еспресо

Се сеќавате на водителката Маја Поцевска и нејзиното длабоко деколте? Погледнете како изгледа денес! (ФОТО)

Igor

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Еспресо