24.8 C
Скопје
17:43 - 25 јуни, 2024

Ознака : Страв

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Главни стравови: Што ги плаши хороскопските знаци во врските

Еспресо
Ако сè уште не можете да остварите подлабока врска со вашиот партнер, или не можете да стапите во врска, или пак, постојано имате неуспеси на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Снаата на Тина Тарнер откри кој бил најголемиот страв на кралицата на рокенролот

Еспресо
Дури сега, по смртта на Тина Тарнер, нејзината снаа Афида Тарнер ги откри најголемите стравови на нејзината свекрва, признавајќи дека најмногу се грижела за нејзиниот...
Народ гледаСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) НАЈДОБРАТА ДРУГАРКА Ѝ ЗАБРАНИ ДА ПРИСУСТВУВА НА СВАДБАТА: Прво ја покани, а потоа и рече дека поради неа, сите ќе бидат вкочанети!

Еспресо
Д -р Емили Лонг од САД била поканета на свадбата на нејзината најдобра пријателка. Поради тој голем ден, таа земала годишен одмор, потрошила повеќе од...
Секојдневие

Непромислено: Во страв од коронавирусот, ја испрскале плажата со белило, екологистите шокирани

Еспресо
Во обид да го уништи коронавирусот, властите со трактори ја испрскалe два километра долгата плажа Захара де лос Атунес во Шпанија, со раствор од белило,...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Познатите Хрвати се во шок по земјотресот: Врескав од страв, сè уште се тресам! (ФОТО)

Еспресо
Силен земјотрес ова утро го погоди Загреб. Ги преплаши граѓаните, а меѓу нив и познатите Хрвати. Меѓу првите се јави на социјалните мрежи Ела Дворник....
Лајфстајл

Седум работи кои се случуваат кога сте во врска со најдобриот пријател!

Еспресо
Доколку ви се случи да се вљубите во најдобриот пријател, тоа навистина може да претставува несекојдневна ситуација. Во овие моменти ги анализирате вашите чувства и...
Лајфстајл

ВИ ОТКРИВАМЕ ТАЈНА: Како да ја победите срамежливоста за време на се*с?

Igor
Срамежливоста и несигурноста се сосема нормални, но морате да ги надминете за да бидете задоволни. Најпрво, како и секогаш, така и во оваа ситуација, комуникацијата...
ЛајфстајлСцена

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Лина Пејовска: Младата пејачка откри од што се плаши најмногу!

Igor
Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се...