23.8 C
Скопје
14:07 - 30 мај, 2024

Ознака : лет

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Нови критики за Амбер Херд: Не може да му плати на Џони Деп, а се вози со приватен авион

Еспресо
Амбер Херд е забележана како патува со приватен лет, откако рече дека не може да му ја плати на Џони Деп сумата за отштета одредена...
ИнтимаЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ОДГОВОРЕНО: Како да излечите скршено срце

Еспресо
Секој барем еднаш во животот доживеал скршено срцe. Клер Бирн (40), експерт за љубовни врски и личност која им помага на многу жени и мажи...
Uncategorized

Проблеми со летот: Познатата српска блогерка Зоранах се снимала во авион додека патниците „умирале“ од страв (ВИДЕО)

Слободен печат
Најпознатата српска блогерка Зорана Јовановиќ или на Инстаграм позната како Зоранах (29) со јавноста сподели информација дека доживеала непријатност на летот за Италија. Имено, како...
ЛајфстајлСцена

ШАМАР ЗА МЕГАН И ХАРИ: Што овојпат направија принцот Вилијам и Кејт Мидлтон?

Igor
Откако Меган и Хари ја налутија британската јавност со патувањата со приватен авион, принцот Вилијам и Кејт го направија сосема спротивното, патуваа со редовен лет....
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

ПРИНЦОТ ХАРИ ГИ ИЗНЕНАДИЛ ПАТНИЦИТЕ: Поради неговиот потег го споредуваат со мајка му, принцезата Дајана

Igor
Војводата од Сасекс минатата седмица престојувал во главниот град на Италија каде присуствувал на хуманитарен настан на кој се собирани парични средства за заболените од...