2.8 C
Скопје
05:30 - 19 април, 2024

Ознака : амбер херд

Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

Амбер Херд тврди дека Џејсон Момоа доаѓал пијан на сетот на „Aquaman“ и се обидел да ѝ намести отказ

Еспресо
Откако „Варајети“ ги објави белешките на терапевтката Доун Хојз, која работела со актерката Амбер Херд, а кои беа користени во судењето на Џони Деп, во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Амбер Херд е навредена од Илон Маск: „Фотографијата што ја објави е приватна“, а не за јавност!

Еспресо
37-годишната американска актерка Амбер Херд не му дозволи на нејзиното поранешно момче, 52-годишниот американски милијардер Илон Маск да објави нејзина фотографија во косплеј, пишува Page...
СветСлајдерСцена

„Амбер Херд го вовлече Илон Маск во мрачен вртлог“: Зошто семејството на милијардерот ја мразеле глумицата?

Еспресо
Амбер и Илон се забавуваа во 2016 година, набргу откако актерката раскина со глумецот Џони Деп. Семејството на Илон Маск ја презирало Амбер Херд затоа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) „Деп против Херд“: Нетфликс објави трејлер за филмот за скандалозното судење

Еспресо
На својот Јутјуб канал, Нетфликс објави трејлер за филмот за скандалозниот развод и правните „пресметки“ меѓу актерот Џони Деп и неговата поранешна сопруга Амбер Херд....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Амбер Херд блесна во Италија, дали е во романса со згодниот глумец?

Еспресо
Амбер Херд не заостанува многу зад Џони Деп, кој буквално го крена на нозе Кан со своето појавување на црвениот тепих во мај на Канскиот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Амбер Херд има нова љубов и блеска: „Планирам да останам засекогаш“

Еспресо
Убавата глумица и поранешна сопруга на Џони Деп, Амбер Херд, апсолутно го сака својот нов живот во Шпанија, далеку од хаосот на Холивуд. И се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Амбер Херд му исплати на Џони Деп 1 милион долари: Еве на што глумецот ги потроши

Еспресо
По цела година од судската пресуда, Амбер Херд одлучи да ја плати отштета од 1 милион долари по загубата на судењето против Џони Деп. Поранешните...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Амбер Херд го напушти Холивуд и се пресели во Мадрид со нејзината ќерка: „Сака Унах да расте далеку од врева и од очите на јавноста“

Еспресо
Глумицата Амбер Херд го замени Холивуд за Мадрид, Шпанија, известуваат американските медиуми. 37-годишната актерка тивко се преселила во Шпанија со нејзината ќерка Унах. Изборот паднал...
СветСлајдерСцена

Ги „победи“ и Илон Маск и кралицата: Амбер Херд е најпребаруваната славна личност на Гугл во 2022 година, еве кои се зад неа

Еспресо
Холивудската новинска публикација CelebTattler спроведе студија за трендовите на пребарување на Google за 2022 година и откри дека оваа година Амбер Херд е најпопуларната славна...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Поради омразата од фановите на Џони Деп: Амбер Херд се пресели со ќерка ѝ во друга земја, еве каде во Европа!

Еспресо
Американската актерка Амбер Херд се преселила со својата ќерка во друга земја и нов дом поради омразата од обожавателите на Џон Деп, пренесува шпанскиот портал...