17.8 C
Скопје
21:54 - 15 април, 2024

Ознака : патници

СветСлајдерСцена

„Адел ме советуваше да не глумам во Патници“: Џенифер Лоренс се кае што не го послушала советот од пејачката

Еспресо
Оскаровката Џенифер Лоренс призна дека снимањето на „Патници“, научно-фантастичниот филм со Крис Прат, не било добра идеја и требало да го послуша советот на Адел....
Секојдневие

Четири најубедливи докази за постоење на патници низ времето (ВИДЕО)

Еспресо
Ако можеме да им веруваме на британските научници, околу 2.100 година телепортацијата и патувањето низ времето ќе бидат дел од нашата реалноста. Група на физичари...
Uncategorized

Проблеми со летот: Познатата српска блогерка Зоранах се снимала во авион додека патниците „умирале“ од страв (ВИДЕО)

Слободен печат
Најпознатата српска блогерка Зорана Јовановиќ или на Инстаграм позната како Зоранах (29) со јавноста сподели информација дека доживеала непријатност на летот за Италија. Имено, како...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

ПРИНЦОТ ХАРИ ГИ ИЗНЕНАДИЛ ПАТНИЦИТЕ: Поради неговиот потег го споредуваат со мајка му, принцезата Дајана

Igor
Војводата од Сасекс минатата седмица престојувал во главниот град на Италија каде присуствувал на хуманитарен настан на кој се собирани парични средства за заболените од...