13.8 C
Скопје
09:52 - 28 февруари, 2024

Ознака : џенифер лоренс

СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лоренс преубава ама практична: Гламурен фустан во комбинација со апостолки на црвениот тепих во Кан

Еспресо
Актерката Џенифер Лоренс (32) воодушеви со својата модна комбинација на црвениот тепих, но нејзиниот избор на обувки привлече внимание.   View this post on Instagram...
СветСлајдерСцена

„Адел ме советуваше да не глумам во Патници“: Џенифер Лоренс се кае што не го послушала советот од пејачката

Еспресо
Оскаровката Џенифер Лоренс призна дека снимањето на „Патници“, научно-фантастичниот филм со Крис Прат, не било добра идеја и требало да го послуша советот на Адел....
СветСлајдерСценаФилм и ТВ

Џенифер Лоренс за почетокот на кариерата: „Премлада добив Оскар и изгубив контрола“

еспресо
Познатата американска актерка Џенифер Лоренс, за која се вели дека е една од најубавите жени на светот, призна дека „го изгубила чувството за контрола“ на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЏЕНИФЕР ЛОРЕНС стана мајка: „Не сакам никој да се чувствува поканет во животот на моето дете“

еспресо
Џенифер Лоренс и Кук Марони станаа родители, но раѓањето на детето се уште не е официјално објавено. Холивудската убавица го роди првото дете. Среќната вест...
СветСлајдерСцена

ЏЕНИФЕР ЛОРЕНС Е БРЕМЕНА: Таа и нејзиниот сопруг Кук Марони ќе станат родители

И. Т.
Џенифер Лоренс и нејзиниот сопруг Кук Марони го очекуваат своето прво дете, известува „Page Six“. На актерката најпозната по улогата во серијата „Hunger Games“ и...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Актерката го промени имиџот – Фановите едвај ја препознаа, а потоа ја критикуваа

Еспресо
Со голед на тоа дека таа долги години е блондинка, многумина беа изненадени од оваа промена… Џенифер Лоренс досега ги менуваше фризурите и должината на...
ЛајфстајлСцена

Поглед од 30-ти спрат и ЕНТЕРИЕР ОД СОНИШТАТА: Прекрасната актерка после свадбата го продава станот за кој цел Њујорк мечтае! (ФОТО)

Igor
Постои ли поубав начин да се ужива во магијата на Големото Јаболко од поглед на врвот на некој облакодер? Оскаровката Џенифер Лоренс (29) неодамна се...
ЛајфстајлСцена

Џенифер Лоренс се спрема за тајна венчавка? Моминската вечер дебакл!

Igor
Осум месеци по веридбата со Кук Маруни (33), овој викенд оскаровката Џенифер Лоренс (29) конечно ќе му го каже судбоносното „да“ на трговецот со уметнички...
ЛајфстајлСцена

НИКОЈ НЕ ДОЈДЕ: Пропадна моминската вечер на познатата актерка

Igor
Актерката Џенифер Лоренс наскоро ќе се мажи, а веќе подолго време ја планирала својата моминска вечер. Но, ѝ се случил голем баксуз. Иако таа одамна...