Ознака : Зорана Јовановиќ

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Блогерката Зорана позира во танга-бикини: Фановите се прашуваат дали повторно има фотошоп? (ФОТО)

Васко Спасоски
Модната блогерка Зорана Јовановиќ или позната како Зоранах постојано предизвикува внимание со своите објави на Инстаграм, а од време на време знае да го истакне...
Uncategorized

Проблеми со летот: Познатата српска блогерка Зоранах се снимала во авион додека патниците „умирале“ од страв (ВИДЕО)

Слободен печат
Најпознатата српска блогерка Зорана Јовановиќ или на Инстаграм позната како Зоранах (29) со јавноста сподели информација дека доживеала непријатност на летот за Италија. Имено, како...
Uncategorized

Најпознатата српска блогерка се посрамоти! Продава валкани патики на интернет! (ФОТО)

Слободен печат
Највлијателната блогерка на овие простори, Србинката Зорана Јовановиќ (29) од време на време знае да направи некаква „глупост“ која не одговара на имиџиот кој што...