ПРИНЦОТ ХАРИ ГИ ИЗНЕНАДИЛ ПАТНИЦИТЕ: Поради неговиот потег го споредуваат со мајка му, принцезата Дајана

Војводата од Сасекс минатата седмица престојувал во главниот град на Италија каде присуствувал на хуманитарен настан на кој се собирани парични средства за заболените од СИДА.

Новопечениот татко бил препознаен од една патничка која своето искуство го споделила на социјалните мрежи.

„Ми се причини дека човекот кој седи блиску до мене личи на принцот Хари. Забележав дека изгледа уморно и дека има бурма на раката. Ми се причини дека човекот кој седи до него наликува на телохранител. Кога малку подобро погледнав сфатив дека е тоа всушност тој“, рекла патничката.

Таа вели и дека забележал дека го препознала и само се насмеал и и’ рекол „Здраво“.

Многумина на социјалните мрежи коментирале колку Хари е скромен и поради тоа што избрал да патува со комерцијален лет и го споредувале со неговата мајка, принцезата Дајана.

Слични објави

Сѐ повеќе вештачко исончани жени бараат помош кај дерматолозите

Еспресо

Магазинот „Вог“ со историската насловна страна ја поддржа борбата за зачувување на животната средина! (ФОТО)

Слободен Печат

Лејди Гага најави нов сингл: Дали пејачката стравува од конкуренција од подземјето на Лондон?

Еспресо

Роберт де Ниро ќе прими награда за животно дело!

Igor

Маргот Роби официјално стана актерката со најмногу понудени улоги во Холивуд: Таа е најактивна на сцената во последните 5 години!

Еспресо

Српската пејачка Теодора позира во долна облека на снег и минусни температури! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

оне × 1 =

Слични објави

Кралицата Елизабета во тотална изолација – Ниту семејството не смее да и се доближува!

Еспресо

Преубавата манекенка Викторија Јаначковиќ објави фотка за која долго ќе се зборува! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најзгодната „пензионерка“ на планетата: Кога ќе се соблече во бикини го одзема сечие внимание (ФОТО)

Еспресо

Познатата блогерка Љупка не сака ладно: Минијатурно бикини и на плажа во Дубаи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Северина: Син ми бил заклучен и физички злоставуван во училиштето

Igor

Јелена Карлеуша искрено: Би сакала да сум слаба како Северина!

Igor