19.8 C
Скопје
01:00 - 27 септември, 2023

ПРИНЦОТ ХАРИ ГИ ИЗНЕНАДИЛ ПАТНИЦИТЕ: Поради неговиот потег го споредуваат со мајка му, принцезата Дајана

Војводата од Сасекс минатата седмица престојувал во главниот град на Италија каде присуствувал на хуманитарен настан на кој се собирани парични средства за заболените од СИДА.

Новопечениот татко бил препознаен од една патничка која своето искуство го споделила на социјалните мрежи.

„Ми се причини дека човекот кој седи блиску до мене личи на принцот Хари. Забележав дека изгледа уморно и дека има бурма на раката. Ми се причини дека човекот кој седи до него наликува на телохранител. Кога малку подобро погледнав сфатив дека е тоа всушност тој“, рекла патничката.

Таа вели и дека забележал дека го препознала и само се насмеал и и’ рекол „Здраво“.

Многумина на социјалните мрежи коментирале колку Хари е скромен и поради тоа што избрал да патува со комерцијален лет и го споредувале со неговата мајка, принцезата Дајана.

Слични објави

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо

Попоски: Доаѓа ново „мини лето“, еве кога

Еспресо

(Видео) Сопругата на Брус Вилис отворено: „Тешко е да се знае дали е свесен за својата болест“

Еспресо

Партнерката на Кијану Ривс отворено за љубовта со актерот: „Се чувствувам самоуверено на црвениот тепих“

Еспресо

Почина глумецот Дејвид Мекалум: „Имав неверојатен живот“

Еспресо
Се вчитува....