Франц стана татко, неговата ќерка доби необично име (ФОТО)

Музичарот Владимир Крстевски-Франц стана татко.

На својот Фејсбук профил, тој објави дека на први јуни, неговата сопруга Ема ја родила ќерката Мелоди.

-На 1 јуни се роди мојата ќерка Мелоди Франц Крстевски. И посакувам добредојде на овој свет. Нашите срца се преполни со љубов и благодарам бескрајно за убавите честитки, напиша Франц.

Слични објави

Безбедно, а сепак романтично – Ресторан во Амстердам смисли како да ги заштити своите гости (ФОТО)

Еспресо

Оваа тајна состојка на вареното вино ќе му даде посебно фина арома

Слободен печат

Ова е најлошиот можен момент за да молите за внимание – Зошто Британците повторно ги нападнаа Меган и Хари?

Еспресо

Еве зошто Кејт Мидлтон толку често носи зелена боја: Не постои ситница на која не мисли!

Еспресо

МОЖЕТЕ ЛИ ДА ПОГОДИТЕ КОЈ Е? Овој актер го смени личниот опис поради новата улога

Igor

Познатите личности и нивните ритуали за пред спиење!

Еспресо

Остави Коментар

9 + 8 =

Слични објави

Овие 3 хороскопски знаци покрај тоа што се прекрасни партнери, ќе ви бидат и најдобар пријател

Еспресо

Избра 17 години помлад: Една од НАЈУБАВИТЕ жени на светот не крие колку е ЗАЉУБЕНА И СРЕЌНА! (ФОТО)

Igor

Како да го заштитите менталното здравје во време на пандемија од коронавирус?

Еспресо

Хороскоп за 10 март – Овните да се чуваат од измами, Девиците ќе бидат нервозни и напнати

Еспресо

Актерката ПРЕСРЕЌНА, дознала дека е бремена во петтата деценија од животот

Igor

Лепа Брена има милиони, а вози кола од 3.000 евра (ФОТО)

Igor