16.8 C
Скопје
15:36 - 27 февруари, 2024

Ознака : Франц

ЛајфстајлСцена

Се сеќавате на Франц од Нокаут? Еве како со ДВЕ УБАВИЦИ ужива на Хаваи! (ФОТО)

Igor
Поранешниот член на музичката група Нокаут, Владимир Крстевски – Франц сега е далеку од Македонија, тој со својата сопруга, актерката Ема Џо Петреска, се пресели...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Франц стана татко, неговата ќерка доби необично име (ФОТО)

Igor
Музичарот Владимир Крстевски-Франц стана татко. На својот Фејсбук профил, тој објави дека на први јуни, неговата сопруга Ема ја родила ќерката Мелоди. -На 1 јуни...