Се сеќавате на Франц од Нокаут? Еве како со ДВЕ УБАВИЦИ ужива на Хаваи! (ФОТО)

Поранешниот член на музичката група Нокаут, Владимир Крстевски – Франц сега е далеку од Македонија, тој со својата сопруга, актерката Ема Џо Петреска, се пресели во САД.

Во јуни оваа година, парот доби ќеркичка која има интересно и необично име – Мелоди.

Тие неколку години живеат во лос Анџелес, а деновиве се активни на социјалната мрежа Инстаграм каде споделуваат фотографии од нивниот одмор на Хаваите.

Франц со сопругата Ема и малата слатка ќеркичка Мелоди моментално ужива во убавините на главниот град на островската држава, Хонолулу, а дел од нивниот одмор можете да погледнете од фотографиите во продолжение:

https://www.instagram.com/p/B3tP4zOH40p/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

https://www.instagram.com/p/B3cw4Qxnoh_/

 

Слични објави

БЕЗ ШМИНКА, направи ГОЛЕМА промена! Карлеуша ПОВТОРНО шокира – ваква не сме ја виделе! Коментарите не запираат! (ФОТО)

Igor

„Ролинг Стоунс“ најавија реиздание на еден од албумите, пристигнуваат и три досега необјавени песни

Еспресо

Знаци кои јасно покажуваат дека вашиот партнер е себичен во сексот

Igor

Нивес Целзиус покажа колку добро и стои „underboob“ – „Купачите и се смалиле од перење“ (ФОТО)

Igor

Ви се допаѓа Јелена Карлеуша без перика? (ФОТО)

Васко Спасоски

Пејачката Елена Велевска јавно порача: Животот треба да продолжи, сме се избориле и со многу потешки ситуации од вирус!

Еспресо

Остави Коментар

3 × два =

Слични објави

Се продава НАЈЛОШИОТ ЕВРОВИЗИСКИ АУТФИТ, од цената ќе ви дојде да заплачете! (ФОТО)

Igor

Запознајте ја Кристина Поптрпева, скопјанката со најубаво деколте (ФОТО/ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп 23.09.2019 понеделник

Igor

Новинар стана хит поради неговата реакција кога виде дека кон него доаѓа стадо бизони (ВИДЕО)

Еспресо

Им летаат пеперутките во стомак: Игор Џамбазов и Илина Арсова како во тинејџерска љубов! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рита Ора сосема гола (ФОТО)

Igor