Ознака : Мелоди

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Франц стана татко, неговата ќерка доби необично име (ФОТО)

Igor
Музичарот Владимир Крстевски-Франц стана татко. На својот Фејсбук профил, тој објави дека на први јуни, неговата сопруга Ема ја родила ќерката Мелоди. -На 1 јуни...