19.8 C
Скопје
21:32 - 14 јуни, 2024

Ознака : слободен печат

Секојдневие

Вака наместо пари ја привлекувате сиромаштијата во вашиот живот! Според Фенг шуи правите голема грешка!

Еспресо
Фенг шуи е филозофија за уредување на домот која одамна е многу популарна. Сè повеќе луѓе веруваат во енергијата која владее во куќата и убедени...
Наши ФациСцена

Ќе се „заразите“ од прво слушање: Момците од Дупер имаат нова песна (ВИДЕО)

Васко Спасоски
„Пак и пак“ е насловот на најновата песна на дуото „Дупер“. Уште една феноменална нумера на младите Илчо и Борис, за која снимија и видеоспот....
Uncategorized

Поранешната девојка на Роналдо се вери со милјардер и доби прстен од 950.000 евра! (ФОТО)

Слободен печат
Поранешната девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, актерката и манекенка Џасмин Ленард се сврши со момчето, милјардерот и бизнисмен Мохамед Ал Саиф. Бизнисменот ја запросил Џасмин...
Uncategorized

Лозано во „Еден на Еден“ откри дека го ограбиле, а на Жаре му ја погоди омилената песна (ВИДЕО)

Слободен печат
Расположен и опуштен како никогаш порано на ТВ гостување, Лозано дојде на снимањето на Еден на Еден со Жаре. Во недела, во 18.30 на Канал...
Uncategorized

На Славица Чуктераш за малку ќе ѝ „излетаа“ градите, а на Александра под фустанот ѝ ѕиркаше тангата (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачките Славица Чуктераш и Александра Младеновиќ ја воодушевија публиката и направија вистински хаос во популарната српска емисија „Амиџи шоу“. Славица загуби во играта „Руски рулет“,...
Uncategorized

Бритни Спирс фотографирана на базен на 38. роденден: Славеше со момчето, ама сите зборуваат за нејзиниот изглед! (ФОТО)

Слободен печат
Поп-пејачката Бритни Спирс го прослави 38 роденден со момчето Сем Асгхари (25) и тоа на многу активен начин. Парот го прослави роденденот интимно – прво...
ЛајфстајлСцена

Погледнете кој српски актер беше во публика на концертот на Калиопи во Белград (ВИДЕО)

Igor
Пред неколку дена нашата позната пејачка Калиопи Букле во рамки на нејзината турнеја во поранешните југословенски републики, одржа концерт и во Белград. Концертот се одржал...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Млади, згодни, богати и успешни! „Слободен печат“ направи листа на најпознатите ергени – политичари! (ФОТО)

Igor
Според некои статистики, во нашата земја има многу слободни мажи или народски кажано – ергени. Слободни мажи или ако сакате и момци има и на...
ЛајфстајлСцена

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Igor
Синди Крафорд (53) со години внимава како се однесуваат нејзините деца во јавноста и што прават, па не знаеме сега колку е среќа што нејзината...
Здрави навики

Уште аплаузи недостигаа! Оваа атрактивна девојка се прошета како да е на модна писта (ФОТО)

Igor
Кога ќе кажат понекогаш дека улиците во Скопје наликуваат на модни писти, веројатно мислат кога ќе погледнат една ваква, убава и автентична девојка. Секојдневно сме...