7.8 C
Скопје
20:08 - 20 февруари, 2024

Ознака : Амиџиќ Шоу

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Зошто некој не ѝ каже да не си го прави ова: Твитер „гори“ поради гостувањето на Ана Николиќ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Ана Николиќ гостуваше во емисијата „Амиџиќ шоу“ каде го промовираше својот нов албум „Клиника“, а за време на гостувањето на Твитер „вриеше“ од коментари...
Uncategorized

На Славица Чуктераш за малку ќе ѝ „излетаа“ градите, а на Александра под фустанот ѝ ѕиркаше тангата (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачките Славица Чуктераш и Александра Младеновиќ ја воодушевија публиката и направија вистински хаос во популарната српска емисија „Амиџи шоу“. Славица загуби во играта „Руски рулет“,...