Ознака : Славица Чуктераш

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Славица Чуктераш (35) на социјалните мрежи ја објави најпровокативната фотка досега. Славица по разводот од голманот Владимир Аврамов е прилично опуштена на социјалните мрежи...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Смирете се, сите ќе ве блокирам: Се соблече Славица Чуктераш и никој не остана рамнодушен на нејзините облини! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Славица Чуктераш (35) откако стави точка на својот брак со фудбалерот Владо Аврамов, потполно се опушти и на Инстаграм објави провокативна фотка за која...
Uncategorized

На Славица Чуктераш за малку ќе ѝ „излетаа“ градите, а на Александра под фустанот ѝ ѕиркаше тангата (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачките Славица Чуктераш и Александра Младеновиќ ја воодушевија публиката и направија вистински хаос во популарната српска емисија „Амиџи шоу“. Славица загуби во играта „Руски рулет“,...