Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Пејачката Славица Чуктераш (35) на социјалните мрежи ја објави најпровокативната фотка досега.

Славица по разводот од голманот Владимир Аврамов е прилично опуштена на социјалните мрежи и веќе неколкупати досега има објавено слични фотки.

Пејачката позира во долна облека, додека на нозете има чорапи. Таа направила жешка поза и во градник и гаќички покажа со што располага.

Фото: Инстаграм

– „Што би се кажало: Се ова го дала мајка природа“, „Таа малечка грми“, „Како прачка си Славица“, „Го презеде животот во свои раце“, „Беше и остана една од најдобрите риби во Гранд“ – се само дел од коментарите под фотката.

 

Слични објави

БИЛИ АЈЛИШ ОТКРИВА: Луѓето се плашат од големи гради, изгубив многу следбеници поради нив

Еспресо

(ВИДЕО) СЕВЕРИНА Е БЕСТРАШНА: Ми рекоа дека тоа можело да ме убие

И. Т.

ЛИНДА ЕВАНГЕЛИСТА ГО ПРЕКИНА МОЛКОТ: Прозборе за естетската процедура што го уништи нејзиниот изглед и кариера

И. Т.

(ФОТО) ЛОКУМЧИЊА: Никогаш толку секси – Меган Фокс и Кортни Кардашијан

Еспресо

(ФОТО) КРАЛСКА ЕЛЕГАНЦИЈА: Кејт Мидлтон блесна во бела комбинација воодушевувајќи ја светската јавност

И. Т.

РАЗГОВОР СО АЛЕКСАНДАР ТОДОРОВСКИ, ПОБЕДНИК НА МАКФЕСТ 2021: Кога ме повикаа на сцената помислив дека ја добив наградата за дебитант!

Кате Божиновска
Се вчитува....