Погледнете кој српски актер беше во публика на концертот на Калиопи во Белград (ВИДЕО)

Пред неколку дена нашата позната пејачка Калиопи Букле во рамки на нејзината турнеја во поранешните југословенски републики, одржа концерт и во Белград.

Концертот се одржал во познатата Комбанк – арена, а во публиката присуствувал и нејзиниот многу добар пријател, популарниот актер Милан Калиниќ.

Калиопи како што е непосредна, во еден момент се симнала во публиката и го поканила Калиниќ на еден танц.

А, еве како тоа изгледало:

Слични објави

Српската блогерка позира топлес, а траги од бикини некаде нема: Дали е ова нејзината најжешка фотка ова лето? (ФОТО)

Васко Спасоски

УБАВАТА АКТЕРКА И ТОЈ СЕ СЕКОГАШ ЗАЕДНО: Анџелина Џоли конечно се ЗАЉУБИ и не го крие тоа!

Igor

Викторија Бекам го освои модниот свет, но нејзините вработени се против неа

Igor

Прекрасна е! Антонио Бандерас се појави со ќерка му на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

ТРАГЕДИЈА ВО ХОЛИВУД: Синот на познат актер ја избодел мајка му, полицијата го застрелала (ФОТО)

Igor

ПЕЈАЧКАТА И ВОДИТЕЛКА СТАНА МАЈКА: Се породи Бојана Скендеровски

Igor

Остави Коментар

5 × пет =

Слични објави

Работи кои може да се случат со вашиот организам доколку секој ден пиете чај

Еспресо

ПРОНАЈДЕНА ДРОГА ВО КОЛАТА НА РАСТА: Еве колкава казна треба да плати

Igor

Крај на бракот после осум години: Разводот официјален, но без изјави

Igor

Тијана не може да скрие колку се гордее со својот син

Igor

Леташе во воздух и пееше: Наташа Беквалац во Белград направи концерт каков што не се памети! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Оваа албанска пејачка има 52 години, но нејзиното тело е како на тинејџерка (ФОТО)

Igor