Горан Пандев: „Ти си нашиот живот, среќен роденден љубов моја!“ (ФОТО)

Нашиот најдобар фудбалер на сите времиња, Горан Пандев денеска има посебна причина да слави. Неговата ќеркичка Ана полни четири години.

Популарниот Пандев на својот профил на Инстаграм сподели селфи-фотка на која позираат со Ана, а како коментар под неа пишува:

– Ти си нашиот живот. Среќен роденден љубов моја!

Инаку Горан е татко на три деца. Највозрасниот Филипо, Ана и малечката Софија.

 

View this post on Instagram

 

SEI LA NOSTRA VITA…..BUON COMPLEANNO AMORE MIO❤️❤️❤️

A post shared by Goran Pandev (@goranpandev19) on

Слични објави

Тамара ненајавена во ревијалниот дел на „Макфест“

Igor

Српската пејачка Рада Манојловиќ депортирана од Швајцарија – ова е причината! (ФОТО)

Igor

Овој фотограф ја има најубавата работа: Ги слика најжешките Македонки (ФОТО)

Igor

Ќе ве насмее во ова време-невреме: Италијанец смислил одличен начин како да се заштити од коронавирусот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Посни чоко бомбици со бадеми

Igor

Деми Ловато откри дека ја привлекуваат и двата пола!

Еспресо

Остави Коментар

20 − 16 =

Слични објави

Како Пикасо го насликал плакатот за „Битката на Неретва“ и колку му платиле за тоа?

Еспресо

Непознати детали од почетокот на врската на Брена и Боба: За малку ќе му ја скршела раката!

Igor

Исповед на манекенка: Не ме сакаат бидејќи не сум ни преслаба, ниту „плус сајз“!

Igor

Лидија Вукичевиќ во бикини го покажа згодното тело: Ќерката на Цеца ѝ порача една работа (ФОТО)

Еспресо

Го уценувала со секс-снимка и голи фотографии и сега поради тоа мора да плати 196.000 евра (ФОТО)

Васко Спасоски

И ТОА Е МОЖНО: Оваа храна не ве заситува, туку уште повеќе ве изгладнува

Igor