Ја изневери Клои Кардашијан двапати, а сега сака да се смират

Кошаркарот Тристан Топмпсон порано беше во врска со Клои Кардашијан, со која има и ќерка, но нивната љубовна романса е завршена откако двапати ја изневери.

Клои и Тристан првпат раскинаа кога Кардашијан беше бремена со нивната ќерка бидејќи кошаркарот ја изневерил. Таа му прости првиот пат, но не и кога го фатила во кревет со Џорди Вудс, некогашната најдобра пријателка на сестрата на Клои, Кајли Џенер.

Тој сепак не се откажува и сака да се смират.

Кошаркарот во последно време често ги коментира нејзините фотографии на социјалните мрежи, а сега отишол и чекор понапред и споделил фотографија од Клои Кардашијан од доделување на награди на своите профили.

„Честитки Клои, бидејќи две години по ред ја зема истата награда за најдобра ријалити ѕвезда. Плус, ме фасцинира твоето тело, феноменално е што ги инспирираш другите да изгледаат подобро“, напишал кошаркарот.

Тој претходно ѝ пратил и голем букет цвеќе на домашната адреса, а само една недела порано ѝ оставил флертувачки коментар на Инстаграм.

Клои не му возвратила со никакви конкретни изјави или пораки.

Instagram

 

Слични објави

Ќерката на Анџелина и Бред ќе го менува полот

Igor

Тамара Тодевска и Роберт Билбилов му ја „летнаа“ од Македонија – погледнете каде отпатуваа (ФОТО)

Igor

Се бакнуваа, се тегнеа за уши и што ли уште не: Саша Ковачевиќ на јавно место разменува нежности со девојка му Зорана (ФОТО)

Igor

Најлесниот ЛЕТЕН КОЛАЧ што не се пече (РЕЦЕПТ)

Igor

Партнерите ги остави без наследство од 98 милиони – Во чии раце ќе оди богатството на Џорџ Мајкл?

Igor

Кардашијан-Џенер: Ова сигурно не сте го знаеле за нивните деца

Igor

Остави Коментар

пет × пет =

Слични објави

ЕГО ДО ВРВ: Доблестите на овие 3 хороскопски знаци лесно стануваат нивни маани

Igor

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Igor

Се случи чудо во судница: Цеца и Јелена се смирија! Еве што кажаа по излегувањето од суд (ФОТО)

Igor

Првпат ја покажува: Ова е сестрата на Емина Јаховиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Поранешниот сопруг на Меган Маркл очекува дете со богата наследничка (ФОТО)

Еспресо

Меган Маркл и принцот Хари се преселија во Лос Анџелес!

Еспресо