36.8 C
Скопје
16:29 - 18 јуни, 2024

Ознака : каја гербер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ќерката на Синди Крафорд целосно се трансформираше за МЕТ ГАЛА 2022 и прв пат официјално позираше со новото момче на црвениот тепих

Еспресо
Манекенката Каја Гербер присуствуваше на Мет Гала, а претходно внимателно го испланирала својот стајлинг, фризурата и шминката. Ќерката на Синди Крафорд целосно се трансформираше, а...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Каја Гербер и Пит Дејвидсон ја прекинаа својата турбулентна врска!

Еспресо
Парот ја прекина турбулентната врска за која многу се пишуваше и зборуваше, посебно бидејќи комичарот пред младата манекенка беше во врска и со други славни...
ЛајфстајлСцена

После Аријана Гранде, тој е во врска со ќерката на Синди Крафорд! (ФОТО)

Igor
Пит Дејвидсон познат по врските со бројни славни дами, а сега на тој список се најде и 18-годишната Каја Гербер. Комичарот познат по бурните врски...
ЛајфстајлСцена

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Igor
Синди Крафорд (53) со години внимава како се однесуваат нејзините деца во јавноста и што прават, па не знаеме сега колку е среќа што нејзината...
Сцена

Одличен избор: Синди Крафорд и ќерка ѝ Каја во преубави модни комбинации (ФОТО)

Igor
Супермоделот Синди Крафорд и нејзината ќерка Каја Гербер присуствуваа на настан во организација на „A Sense of Home“, а притоа многумина коментираа дека Каја сè...
ЛајфстајлСцена

Синди Крафорд доби наследничка: Ќерката Каја почна да гради модна кариера – погледнете ја како изгледа (ФОТО)

Igor
Каја Гербер, ќерката на славната манекенка Синди Крафорд, полека но сигурно гради своја модна кариера. Иако е на самиот почеток, таа веќе добила значајни ангажмани....
Сцена

Каја Гербер го облече ЛЕГЕНДАРНИОТ САДО-МАЗО СТИЛ на нејзината мајка (ФОТО)

Igor
Каја Гербер својот 18-ти роденден го прослави на невообичаен начин, исполнувајќи ги очекувањата да ја засени својата популарна мајка. Таа на прославата во хотелот Едишн...
Сцена

ЛЕЖЕРНО ИЗДАНИЕ: Сите се вртеа по Синди и Каја во Њујорк (ФОТО)

Igor
Синди Крафорд прошета низ улиците на Њујорк заедно со сопругот Ренди и нивната ќерка Каја, која веќе храбро ја следи својата мајка и нижи успеси...