Синди Крафорд доби наследничка: Ќерката Каја почна да гради модна кариера – погледнете ја како изгледа (ФОТО)

Каја Гербер, ќерката на славната манекенка Синди Крафорд, полека но сигурно гради своја модна кариера. Иако е на самиот почеток, таа веќе добила значајни ангажмани.

Младата Каја која неодамна наполни 18 години, беше една од ѕвездите на модната ревија на брендот „Версаче“ на модната недела на мода во Милано.

Профимедиа.рс

Многумина велат дека младата Каја изгледа одлично и дека ја чека голема кариера.

Она што е интересно е дека Гербер модната писта ја делеше со големи светски имиња.

Слични објави

Марот Роби поинаку ја поминува самоизолацијата: Актерката чита приказни на камера за децата кои се дома! (ВИДЕО)

Еспресо

Индија збудале по Меланија Трамп, а таа воодушеви со стајлингот (ФОТО)

Еспресо

Вкусен и сочен колач со кикирики

Igor

Џеј Ло покажа повеќе од што е потребно: „Можеби си престара за тоа“(ВИДЕО)

Igor

Карлеуша се огласи на гласините за разводот со Душко Тошиќ

Еспресо

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Еспресо

Остави Коментар

1 × 2 =

Слични објави

Превкусна шарена салата со киноа

Igor

Има 181.000 фанови и огромни гради: Запознајте ја најжешката Македонка од Авастралија (ФОТО)

Igor

2 хороскопски знаци на кои им претстои опасност да бидат ограбени

Igor

Прогласени победниците на „Никад није касно“: Гласањето беше многу напнато

Igor

Ана Николиќ и Софија Вергара ја имаат истата чанта по која полуди цел Инстаграм! (ФОТО)

Igor

Џејсон Деруло се обиде да ја удри девојка му по задник, но погледнете што се случи (ВИДЕО)