Ова се ЧЕВЛИТЕ кои наскоро ќе ги преплават градските улици, но сите не се воодушевени со овој тренд (ФОТО)

Чевлите со шпицест врв наскоро заминуваат во заборав, а следните месеци ќе ги заменат модели со четвртест врв.

Овој тренд ја преплави минатата модна недела и сосема логично е да се заклучи дека следниве месеци ќе ги гледаме на секој чекор.

Модните експерти се сложни – овие чевли ќе станат водечки тренд на сезоната поради кои моделите со шпицест врв ќе бидат ставени на чекање.

Овие чевли нема сите да ги прифатат со воодушевување, но можеби фотографиите од уличниот стил ќе ве поттикнат да ги засакате.

Слични објави

ЛУНА ПОД НОЖ: Конечно ги доби силиконите што ги сакаше (ВИДЕО)

Igor

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Еспресо

Влакнести со причина: Погледнете зошто многу жени овој месец не ги депилираат пазувите и нозете! (ФОТО)

Васко Спасоски

Шерон Стоун на насловната на „Harper’s Bazaar“: Доказ дека годините се само бројка (ФОТО)

Igor

Славниот Чендлер од „Пријатели“ во очајно издание, едвај дишеше и стоеше (ФОТО)

Еспресо

ТАИНСТВЕНА ПОП-КРАЛИЦА: Ново алтер-его, песна и албум

Igor

Остави Коментар

4 × 5 =

Слични објави

Зарем и ова го има: „Два Бона“ добија непристојна понуда за 20 евра (ФОТО) (+18)

Igor

Бруна Лима е модел кој со своите фотографии поставува стандарди во фитнес индустријата! (ФОТО)

Еспресо

Том Хенкс поради сопругата ја смени верата и стана православен! Актерот летува каде што летуваат и Македонците (ФОТО)

Igor

ЗАЕДНО СЕ 13 ГОДИНИ: Сопругата на водителот и актер е ФАТАЛНА УБАВИЦА (ФОТО)

Igor

Гитарата на Курт Кобејн продадена за рекордни 6 милиони долари

Еспресо

Сузана Гавазова како Карди Би! Прво идат градите, па после таа… (ВИДЕО)

Igor