ЛЕЖЕРНО ИЗДАНИЕ: Сите се вртеа по Синди и Каја во Њујорк (ФОТО)

Синди Крафорд прошета низ улиците на Њујорк заедно со сопругот Ренди и нивната ќерка Каја, која веќе храбро ја следи својата мајка и нижи успеси на модните писти.

Освен што премногу личи на својата мајка, за нив двете може да се каже дека го освојуваат секој поглед и на мажите и на жените, каде и да се појават.

Синди често вели дека освен здравата храна и вежбањето, за нејзиниот изглед се одговорни и гените, а очигледно и младата Каја го наследила тоа од својата мајка.

Со нивната прошетка во Њујорк, во сосема секојдневен и лежерен изглед, тие и понатаму ги предизвикувале љубопитните погледи на минувачите.

синди каја
Фото Профимедиа

Слични објави

Облечете се како Брижит Макрон: Лежерно но сепак ефектно! (ФОТО)

Еспресо

И вкусен и здрав: Неколку причини зошто луѓето обожаваат да јадат пармезан

Igor

Меланија Трамп знае како малиот црн фустан да го направи интересен (ФОТО)

Еспресо

Лејди Гага: Влакната на нозете се дел од мојот стил

Igor

Порно ѕвезда открива дека фудбалер и праќал приватни пораки (ФОТО)

Еспресо

Кејт Мидлтон повторно воодушевува со скромноста: Идната кралица носи чизми стари 16 години (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет + Осумнаесет =

Слични објави

Старлетата Кортни Стоден: Се омажи на само 16 години, а за време на разводот се обиде да се самоубие

Еспресо

Најзгодната „пензионерка“ на планетата: Кога ќе се соблече во бикини го одзема сечие внимание (ФОТО)

Еспресо

Зошто имате подочници и кога не сте уморни?

Igor

Кеба направи шоу во „ТЛЗП“, а Северина му кажа неколку зборови и се расплака (ВИДЕО)

Igor

Тамара „го украде шоуто“ на Макфест

Igor

Не престанува да шокира: Уште еден смел стајлинг на Ешли Греам (ФОТО)

Igor