14.8 C
Скопје
06:42 - 22 мај, 2024

Ознака : лежерно

СветСлајдерСцена

(ФОТО) КРАЛСКИ ИЗГЛЕД НА ДЕНОТ: Кејт Мидлтон во лежерен моден изглед на шопинг

Еспресо
Кејт Мидлтон е фотографирана на шопинг во пар Blundstones рамни чизмички од вештачка кожа. Војвотката носеше фармерки, сив волнен џемпер од Ралф ЛОрен (449 фунти),...
Секојдневие

Облечете се како Брижит Макрон: Лежерно но сепак ефектно! (ФОТО)

Еспресо
Брижит Макрон (67) со сопругот, претседателот на Франција, Емануел Макрон (42) ја обави својата граѓанска должност во вториот круг на локалните избори одржани во Ле...
Сцена

ЛЕЖЕРНО ИЗДАНИЕ: Сите се вртеа по Синди и Каја во Њујорк (ФОТО)

Igor
Синди Крафорд прошета низ улиците на Њујорк заедно со сопругот Ренди и нивната ќерка Каја, која веќе храбро ја следи својата мајка и нижи успеси...