Tag : шопинг

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Еспресо
Вукица Вучуревиќ медиумите ја нарекоа српската Шерон Стоун… my house Publiée par Vukica Vucurevic sur Mercredi 17 novembre 2010 Една од најатрактините Србинки и ќерка на...
Инспирација и совети

Прочитајте пред да одите на шопинг: Најчести грешки што ги правите при купување

Еспресо
Не постои личност која барем еднаш не се покајала , бидејќи непотребно „ги фрлила“ парите на парчиња облека за кои подоцна се испоставило дека воопшто...
Балкан Сцена

Анастасија Ражнатовиќ ограбена во Париз, пејачката морала да пее за да ја префрли таксистот до хотел!

Васко Спасоски
Анастасија Ражнатовиќ деновиве гостуваше во емисијата „Лично, неофицијално“ , а во таа прилика нејзината пријателка Невена откри една анегодата од Париз кога биле ограбени. – Кога бевме заедно во Париз,...
Сцена Хороскоп

ФИНАНСИСКИ ХОРОСКОП: Овие хороскопски знаци без размислување трошат пари

Igor
Додека постојат луѓе кои умеат да располагаат со секој денар што го имаат, има и такви кои не знаат да менаџираат со своите финансии. Ова...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian