Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Синди Крафорд (53) со години внимава како се однесуваат нејзините деца во јавноста и што прават, па не знаеме сега колку е среќа што нејзината ќерка Каја Гербер (18) е со Питер Дејвидсон (26).

Овој пар не можевме да го споиме ниту во најлудите сонови.

 

View this post on Instagram

 

#forcesoffashion today with this boss lady. thank you @voguemagazine @tonnegood for having us !!

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

На крајот на октомври почна да се шушка дека комичарот Пит Дејвидсон ја освоил осумнаесетгодишната Каја, која светската слава ја стекна со тоа што е ќерка на еден од најпознатите топ-модели во светот.

 

View this post on Instagram

 

Yooo @colgate hit my boy Pete Davidson up with some wisps. #petedavidson #SNL #Colgate

A post shared by Pete (@petesweed) on

Синди и сопругот Ранд Гербер со години внимаваа на ќерката и синот и манекенката и сега не крие дека внимава што прават во јавноста, но по се изгледа ова не можеше да го спречи.

Да потсетиме, дваесетипетгодишниот комичар познат е по несмасните испади во јавноста, зависнот од депресија и кратките врски со бројни познати дами кои го прославија.

 

Слични објави

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Еспресо

КРАЛИЦИ НА БИКИНИТЕ: Ирина Шајк на врвот (ФОТО)

Igor

ИНТЕРВЈУ СО ТАСКО: Познатиот рапер призна во какви односи е со „Два Бона“, а ни откри и со која фолк-група ќе сними песна (ВИДЕО)

Igor

Земјотресот и ја оштети куќата, па водителката Николина Пишек објави фотка од ќерката и упати силна порака! (ФОТО)

Васко Спасоски

Анастасија Ражнатовиќ направи драстична промена на себе: Никој не ја видел во вакво издание! (ФОТО)

Еспресо

СЛОБОДЕН ПЕЧАТ – ИНТЕРВЈУ СО РАСТА: Раперот одговори во какви односи е со Ана Николиќ и откри дали таа ќе дојде на концертот во Скопје! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Џеј Зи објасни зошто со Бијонсе не станале додека се интонираше америкнската химна на Супербол (ВИДЕО)

Васко Спасоски

УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО)

Igor

СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО)

Igor

ПОЗНАТ ПЕЈАЧ ЈА ИЗГУБИ ЌЕРКАТА: Ти си моето срце – она што остана од него

Igor

Бела Хадид закопчана до врат, но сепак успеа да ја „запали“ јавноста! (ФОТО)

Igor

Дајте ѝ леб и мармалад! Твитерџиите се шегуваат со Џенифер Лопез

Еспресо