Ознака : пид дејвидсон

Лајфстајл Сцена

После Аријана Гранде, тој е во врска со ќерката на Синди Крафорд! (ФОТО)

Igor
Пит Дејвидсон познат по врските со бројни славни дами, а сега на тој список се најде и 18-годишната Каја Гербер. Комичарот познат по бурните врски...