После Аријана Гранде, тој е во врска со ќерката на Синди Крафорд! (ФОТО)

Пит Дејвидсон познат по врските со бројни славни дами, а сега на тој список се најде и 18-годишната Каја Гербер. Комичарот познат по бурните врски со Аријана Гранде и 20 години постарата Кејт Бекинсел, уште еднаш е виден во друштво на 18-годишната манекенка чија мајка е славната Синди Крафорд.

Всушност, папараци ги фати за време на вечерно излегување во Малибу, кога после вечерата со автомобилот се упатиле во непознат правец.

За нивната врска започна да се „шушка“ уште пред неколку недели кога беа видени на ручек во Њујорк, но тогаш изворите тврделе дека се само пријатели.

Пред оваа романса, Дејвидсон беше во врска со младата актерка Маргарет Квели, а наводно со неа прекинал само седум дена пред да е виден со Гербер.

View this post on Instagram

Talk to the hand ….

A post shared by Pete Davidson️️️️️🌀 (@petedavidsonoriginal) on

Слични објави

Дизајнерката Ивана Кнез речиси гола на Инстаграм (ФОТО)

Igor

ЖЕШКА фотосесија: СПЕЈКО се надмина себеси, жените во транс!

Igor

Горд татко: Синот на познатиот челист, Лука Сулиќ, тргна по стапките на татко му (ФОТО)

Igor

За неколку секунди ЗАРАБОТИВ 1.000 ЕВРА: Тијана Дапчевиќ открива како ги добила овие пари!

Igor

Поради пандемијата одложена премиерата на продолжението на „Топ ган“: Знам дека го чекавте 34 години, за жал, чекањето ќе потрае

Еспресо

Сопругата на српски фудбалер се јави од Италија: Децата не сум ги видела 15 дена, а вие сте… (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

девет − оне =

Слични објави

Видео хороскоп за 17.05.2019, петок

Igor

Блек Чајна ја шокираше јавноста кога се појави на Оскарите и сите се прашуваат како успеа да добие покана! (ФОТО)

Еспресо

Градови на романтиката: Најубавите дестинации за Денот на вљубените (ФОТО)

Еспресо

Ана Николиќ во секси боди и провокативна поза го крева притисокот на своите машки обожаватели! (ФОТО)

Еспресо

Повторно сите гледаа само во неа: Првата дама во совршена модна комбинација

Igor

Неговиот љубовник му беше кум, а дечкото го гледаше од прозорот на хотелот: Фамозниот брак на Елтон Џон со жена! (ФОТО)

Еспресо