Каја Гербер го облече ЛЕГЕНДАРНИОТ САДО-МАЗО СТИЛ на нејзината мајка (ФОТО)

Каја Гербер својот 18-ти роденден го прослави на невообичаен начин, исполнувајќи ги очекувањата да ја засени својата популарна мајка.

Таа на прославата во хотелот Едишн во Њујорк пристигнала во облека која е копија на онаа која своевремено ја носеше нејзината мајка – кожено здолниште, корсет, каиш и гладијаторски сандали со потпис на Версаче.

Нејзината мајка вака се облече во 1992 година за есенската колекција на Версаче „Miss S&M“, инспирирана од сексуалните фетиши.

Како ќерка на еден од најпопуларните модели во светот, Каја очекувано се посвети на манекенството, а единствен совет што го добила од Синди Крафорд е да не прави нешто што не го сака и да ги следи своите инстинкти.

Слични објави

„Сега таа е моја жена!“ – Лидија Вукичевиќ во врска со помлад маж? (ФОТО)

Еспресо

РАЗОТКРИЕН МАКРОТО НА СРПСКАТА ЕСТРАДА: Познати личности меѓу клиентите!

Igor

ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

Како секогаш да подготвите НАЈВКУСНИ ПРЖЕНИ ЛЕПЧИЊА?

Igor

Поранешната на Кајмакоски секој ден во долна облека на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Сите се смеат на Сораја поради тоа што го напишала на фотографијата од Париз (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

девет − 9 =

Слични објави

Дневен хороскоп за 5 април 2019, петок

Igor

Тргна по стапките на Меган Маркл: Војвотката Кејт ја отпушти долгогодишната асистентка

Igor

Скандалот со естрадната проституција во Србија зазема огромни размери, а вмешан е и ТОЈ!

Igor

60 фотографии кои МОРАТЕ да ги погледнете ПРЕД ДА УМРЕТЕ! (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп 16.09.2019 понеделник

Igor

Подарок од половина милион евра: Марија Шерифовиќ ја чести мајка си!

Васко Спасоски