Млади, згодни, богати и успешни! „Слободен печат“ направи листа на најпознатите ергени – политичари! (ФОТО)

Според некои статистики, во нашата земја има многу слободни мажи или народски кажано – ергени.

Слободни мажи или ако сакате и момци има и на политичката сцена во Македонија кои речиси секојдневно ги гледаме на малите екрани.

„Слободен печат“ направи листа на топ-пет политичари – ергени кои сѐ уште немаат кажано судбоносното – Да!

Да започнеме со ред:

Костадин Костадинов – Пратеник од редовите на СДСМ. 

Илија Димовски – Пратеник од редовите на ВМРО – ДПМНЕ.

Саша Богдановиќ – Градоначалник на Општина Центар.

Фото: Фејсбук

Благој Бочварски – Градоначалник на Општина Штип.

Димче Арсовски – Потпарол на ВМРО – ДПМНЕ.

димче арсовски

Слични објави

Големиот хит на групата „Квин“, „We Are The Champions“ стана „You Are The Champions“ во чест на здравствените работници (ВИДЕО)

Еспресо

Љубов, кариера и пари: Дневен хороскоп за 10.01.2020 година!

Васко Спасоски

БРЕД ПИТ И АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВААТ ТРИ ГОДИНИ: Сега холивудскиот актер и поставил УЛТИМАТУМ на бившата сопруга

Igor

Кети Пери побегна од хотелот во кој беше Том Хенкс, кој е заразен со коронавирус! (ФОТО)

Еспресо

Милионерката прошета во валкана тренерка со која ретко некоја жена би одела и на пазар! (ФОТО)

Васко Спасоски

Македонска пејачка позираше топлес во планина (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

четири × пет =

Слични објави

УАПСЕН ПРОБЛЕМАТИЧНИОТ ПЕЈАЧ: Осомничен за 13 дела, меѓу кои и детска порнографија

Igor

Познат албански модел позираше КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА, изгледа толку СОВРШЕНО (ФОТО)

Igor

Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

Сара Јо призна дека има момче, а сега се бакнува со негов колега (ФОТО)

Igor

Идната водителка на Евровизија под голем притисок призна дека е трансродова личност! (ФОТО)

Еспресо

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Васко Спасоски