17.8 C
Скопје
21:21 - 22 мај, 2024

Ознака : Лина Пејовска

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Младата пејачка Лина Пејовска од „плавуша“ стана … (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски
Младата пејачка Лина Пејовска денеска ги изненади своите 70.000 следбеници на Инстаграм со нејзината најнова објава. Лина е позната по тоа што често знае да...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на MAC во Белград (ФОТО)

Васко Спасоски
На музичката манифестација МАC во Белград, која се одржа во понеделникот, помеѓу поканетите гости од Макеодонија беше и младата пејачка Лина Пејовска. Лина го привлече...
Uncategorized

Ќе и позавидат многу повозрасни колешки! Нашата Лина Пејовска одржа час по пеење во Тирана (ВИДЕО)

Слободен печат
Пред неколку недели во Тирана се одржа најреномираниот албански фестивал „Кенга Маџик“, а покрај Тамара Тодевска, маестрален настап имаше и нашата млада пејачка Лина Пејовска....
ЛајфстајлСцена

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Лина Пејовска: Младата пејачка откри од што се плаши најмногу!

Igor
Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се...