ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Лина Пејовска: Младата пејачка откри од што се плаши најмногу!

Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се тушираат и слично…

„Слободен печат“ реши да ја праша младата пејачка Лина Пејовска да сподели со своите обожаватели пет работи од нејзиниот приватен живот за кои тие можеби не знаат!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PEJOVSKA LINA (@pejovskalina) on

Нејзините одговори се навистина интересни. Ова се петте работи кои не сте ги знаеле за Пејовска:

– Немам ориентација во простор. Е, тоа ми е најврв и стопати да одам на некое место стопати нема да знам да стигнам. Не внимавам, а треба.

 

– Имам страв од забар – гоооолем страв!

– Скриен талент – цртање. Обожавам да цртам, особено во доцните часови. Само на училиште не цртам.

– Сакам да готвам – уживам во кујна.

– Сакам скијање.

Слични објави

Познатите во изолација ги бојат косите розеви и сини: Еве како тоа изгледа! (ФОТО)

Еспресо

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Вера Мештеровиќ: Во лето се грејам со фен

Igor

Драма во семејството на Синди Крафорд – Видео и фотографии кои го загрижија светот!

Еспресо

Гори Инстаграм: Многумина се прашуваат дали Љупка Митрова на оваа фотографија носи долна облека? (ФОТО)

Васко Спасоски

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Еспресо

Мадона гола во када зборува за коронавирусот: Многумина се согласуваат дека ништо побизарно одамна не виделе! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

17 − четиринаесет =

Слични објави

Ќерката на Обама ја откажа свршувачката

Еспресо

Ако никогаш не сте слушнале за режисерот кој победи на Оскарите, овие 5 филмови морате да ги погледнете! (ВИДЕО)

Еспресо

Објавен трејлерот за новата телевизиска серија на Стивен Спилберг – „Amazing Stories“ (ВИДЕО)

Еспресо

Стилот на штедливата Кејт Мидлтон сите сакаат да го копираат: Цветен фустан и чевли од кои не се одвојува веќе четврто лето! (ФОТО)

Igor

Кога излезе од автомобилот сите се свртеа кон неа: Таа е преубава, а нејзината модна креација остава без здив! (ФОТО)

Еспресо

Среќна мајка: Синовите на Емина Јаховиќ ѝ приредија роденденско изненадување (ВИДЕО)

Васко Спасоски