Има со што да се пофали: Таско ги покажа „коцките“ на стомак (ФОТО)

После настапот на големиот спектакл во Охрид со Маја Беровиќ и Раста што за него го одбележа ова лето, многубројните настапи во клубовите низ државата, после промоцијата на два хит сингла – последниот  ‘GRAN TURISMO’, конечно одмор и за него…

Раперот Таско во жешко издание на жешкиот песок, одмара на плажите на Халкидики..

Таско

Неговиот Инстаграм профил беше преполн со несекојдневни и интересни видеа како вози скутер, како со скок во воздух и пад во вода прави салто на напред и на назад, им се смешка од под вода и праќа бакнежи до сите негови обожавателки…

Таско

Тоа зборува и за неговата голема физичка кондиција која и те како му е потребна за неговите ангажмани и е еден одличен пример за младите како треба да се негува сопственото тело и да се води грижа за сопственото здравје.

Слични објави

За неа годините се само бројка: Погледнете го провокативното „вежбање“ на Мадона (ВИДЕО)

Igor

РОДЕНИ ЕДЕН ЗА ДРУГ: Овие 4 астро-парови ќе имаат вечна љубов

Igor

Поренашната сопруга на Кајмакоски си ја отвори душата: Манекенката Кристина откри зошто им пропадна бракот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Трамп со потсмев за оскаровецот „Паразит”: Имаме доволно проблеми со Јужна Кореја, a тие им даваат награда за најдобар филм (ВИДЕО)

Еспресо

Сите ја критикува поради донацијата, но еве на што размислува Ким Кардашијан! (ФОТО)

Еспресо

СТРАШНАТА БОЛЕСТ ѝ се вратила: Славната глумица ги одбројува деновите

Igor

Остави Коментар

5 × пет =

Слични објави

Арнолд Шварценегер тужи руска компанија поради андроид кој е идентичен на него (ВИДЕО)

Еспресо

Вил Смит од шега го снимал прегледот! Докторите му откриле опасна работа во стомакот! (ВИДЕО)

Igor

Нема такво нешто во Србија: Вељко Ражнатовиќ започнува свој бизнис – погледнете за што се работи (ФОТО)

Васко Спасоски

Живеела како калуѓерка, а потоа станала ѕвезда во филмовите за возрасни: Црквата ме уништи, а ова ми беше најголемиот проблем!

Igor

Брук Шилдс: Навредена сум, ќерките ме испраќат на пластична операција

Igor

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Еспресо