Во ПРЕСМЕЛ ФУСТАН на црвениот тепих: Глумицата покажа сè!

Британската глумица Андреа Луис Рисебург (37) на црвениот тепих на Венеција филм фестивал се појави во тиркизен фустан, а изгледа со шлицот дизајнерите малку претерале.

Андреа го истакна деколтето, грбот и беше гол, а освен долгите нозе го покажа и интимниот дел.

Во еден момент додека ја фотографираат, се гледа како го држи фустанот кој премногу открива.

Profimedia
Profimedia
U vrućoj haljini na crveni tepih: Glumica pokazala međunožje?
Profimedia

Слични објави

Карди Би се пофали со промената на имиџот: „Изгледаш како модерна Мерлин Монро“ (ФОТО)

Еспресо

Шарлиз Терон го нападна Стивен Сегал: Ти дебел и смешен и не си никаков борец!

Еспресо

Неверојатниот Хоакин Феникс и официјално повторно ќе го игра Џокер!

Igor

Поради голите гради кои ѝ „испаѓаа“ од комбинезонот, Рита Ора во центарот на вниманието во Париз! (ФОТО)

Еспресо

ПАКТ НА СМРТТА: Бизарен договор меѓу славниот музичар и неговата сопруга

Igor

Перо Антиќ првпат јавно зборува за разводот, за скапите автомобили и моментот кога го нокаутирал Џејмс Леброн

Igor

Остави Коментар

дванаесет + четиринаесет =

Слични објави

Дневен хороскоп за 1 април 2019, понеделник

Igor

Супервкусен колач со вишни и банани

Igor

Стрес и проблеми со алкохолот: Ѕвездата на „ИГРА НА ПРЕСТОЛИ“ на рехабилитација

Igor

Гвинет Палтроу за Валентајн ѝ подари на Хајди Клум свеќа со мирис на својата вагина!

Еспресо

Косовска пејачка со еротски настап на кој имаше и деца, јавноста со бурна реакција (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Сексапилната Алексис е убавица која сигурно ќе ви го одземе вниманието (ФОТО)

Еспресо