Tag : Тик Ток

Живот

Плус-сајз манекенка одлучила да ослабе и тргнала во теретана: Снимката е прегледана повеќе од 15 милиони пати! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Плус-сајз модел инспирираше милиони фанови кога ја сподели снимката на социјалната мрежа „Тик Ток“ на која се гледа како почнала да вежба. Ана О’ Брајан...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Марјана Станојковска „меша“ лево-десно во фустан со длабоко деколте (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дефинитивно и познатите личности во нашата земја ги зафати „Тик Ток“ манија. Една од „заразените“ е ѝ водителката Марјана Станојковска. Во последно време атрактивната водителка...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џеј Ло замеша во тесен фустан: 12 секунди подоцна се случи нешто сосема неочекувано! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Џенифер Лопез (50) и поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез (44) одговорија на предизвикот на пејачот Дрејк и снимија видео кое веднаш стана вирално. Тие...