14.8 C
Скопје
10:26 - 2 јуни, 2023

Ознака : ева јовановска

Ви Препорачуваме Еспресо Интервју Наши Фаци Слајдер Сцена

(Фото) Ева Јовановска, водителка на „Бекстејџ“: Мразам ако некој ми суди за способноста според надворешниот изглед

М.П, фотографија - Аверел
Вратите на професионалната кариера ѝ се отворија на млада возраст, зад себе има неколку титули од интернационални избори за убавина, појавувања во филм, успеси на...