Карлеуша после се ги спакува куферите и ја напушти Србија (ФОТО)

Карлеуша денес на својот Инстаграм профил објави слика од авионски билет.

Јелена Карлеуша пред 2 месеци ги спакува своите работи и замина за Истанбул, а тогаш многумина погодуваа зошто таа отпатувала таму.

Поп дивата тогаш наводно го посетила пластичниот хирург и свој пријател, доктор Би за да ги извади старите и да стави нови силикони.

Карлеуша денес на својот Инстаграм профил повторно објави авионски билет и така откри дека повторно ќе патува за Истанбул.

принтскрин

Овој пат причината за заминувањето на Карлеуша во Турција не е позната. Меѓутоа, на социјалните мрежи се шпекулира дека таа побегнала од проблемите, а некои тврдат дека таа заминала за повторно да направи естетски коекции, Останува да видиме.

Слични објави

Кетрин Зита Џонс несакајќи му ја пресече ногата на Мајкл Даглас (ФОТО)

Еспресо

Карлеуша „удри“ по Анастасија: Кога ќе помислиш на мене, стани и стој мирно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мачките добро знаат како да се забавуваат и се вистински мајстори за лудории во домот! (ВИДЕО)

Еспресо

Манекенката Накова едвај ги задржа градите во „топчето“ (ФОТО)

Васко Спасоски

ГОТОВА ЗА 15 МИНУТИ: Вака се подготвува оригинална италијанска карбонара

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Како ќе ве служи здравјето и дали вреди да се нервирате?

Igor

Остави Коментар

5 + 7 =

Слични објави

КЛОЕ ГИ РАЗЛУТИ МАЈКИТЕ НИЗ СВЕТОТ: Бесни поради подарокот за малата Тру

Igor

Посни колачиња со тиква

Igor

Видео хороскоп за 12 јули 2019, петок

Igor

Се појави без градник и ја загреа атмосферата (ФОТО)

Igor

„Полудена по тебе“: Уште една нова песна на младата Лара (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Авалон го прекина договорот со Дупер – ПРИЧИНАТА ќе ве изненади

Igor