5.8 C
Скопје
21:25 - 6 декември, 2023

Почина таткото на СЛАВНИОТ РАПЕР: Го напуштил кога имал само 6 години

Почина Маршал Брус Метерс, таткото на Еминем, во 67-та година како последица на срцев удар. Еминем никогаш не криел дека не разговара со татко му, кој го напуштил кога имал само шест години.

Раперот растел со својата мајка во Детроит, каде ја започна и својата кариера.

Еминем открил дека татко му се јавувал во семејниот дом, но никогаш не го побарал за да разговара со него.

Таткото пак, во 2001 година изјавил дека сака да се запознае со синот и да разговара со него, но не наиде на разбирање од другата страна. Еминем решил дека не го сака назад во својот живот.

Слични објави

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Неверојатно, Лепа Брена за еден ден ја распродаде загребска Арена: И тоа цела година пред концертот!

Еспресо

Дарко Димитров: Нашата држава се оддалечи од креативните луѓе, ѕвезди се политичарите

Јасмина Кантарџиева Димков
Се вчитува....