Рита Ора им го помати умот на следбениците на Инстаграм (ФОТО)

Пејачката Рита Ора на својот Инстаграм профил објави фотографија со која малку се поигра со своите следбеници.

Пејачката позираше покрај базен, а преку неа стави бикини филтер кој делува како да е нацртан за цртан филм. Фотографијата многумина фрли во размислување дека под филтерот не носи ништо.

View this post on Instagram

Love this

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Својата разбушавена плава коса ја префрли наназад, за фановите да се фокусираат на илузијата, иако нејзините бурни гради секако се во центар на вниманието.

Еден од нејзините следбеници забележал дека никаде нема ниту делче од нејзиниот костим за капење и бил целосно сигурен во тоа дека таа позирала гола.

Останатите не беа сигурни во тоа, па остваија неколку прашалници бидејќи од славната пејачка не се навикнати да гледаат вакви работи.

Слични објави

Сензуална музика од филмови за возрасни од седумдесеттите години која треба да ја слушнете и денес (ВИДЕО)

Еспресо

Снаата на Цеца организира моминска вечер: Ќе се изненадите кога ќе дознаете кој и прави друштво!

Igor

Манекенката ја разбудиле од анестезија додека била на операција на мозокот

Еспресо

Дејвид Бекам се облече како Елтон Џон и ги воодушеви фановите (ФОТО)

Igor

„Скопјево Медрано, на фаци маски стално“: Раперката Дијана Ог има нов хит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Почина легендата на џез музиката: Саксафонистот Ману Дибанго ја загуби битката со коронавирусот

Еспресо

Остави Коментар

20 − 5 =

Слични објави

Погледнете како изгледаат ѕвездите рамо до рамо со своите помлади верзии! (ФОТО)

Еспресо

ХАКЕРИ ЈА НАПАДНАА ЕВРОВИЗИЈА: Израел не е безбеден, ќе видите

Igor

Лила ги научи слониците Дуња и Даела од скопската ЗОО како да позираат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Насмевка од милион долари и едноставен аутфит: Џулија Робертс блеска и во опуштено издание (ФОТО)

Igor

Еминем ја налути јавноста: Во нова песна на „неприфатлив“ начин пее за бомбашкиот напад на концертот на Аријана Гранде

Еспресо

Исчезна глумицата Наја Ривера: 4-годишниот син бил сам на бродот, се претпоставува дека се удавила

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian