17.8 C
Скопје
13:42 - 27 февруари, 2024

Ознака : билет

ЛајфстајлСцена

Карлеуша после се ги спакува куферите и ја напушти Србија (ФОТО)

Igor
Карлеуша денес на својот Инстаграм профил објави слика од авионски билет. Јелена Карлеуша пред 2 месеци ги спакува своите работи и замина за Истанбул, а...