21.8 C
Скопје
16:19 - 30 мај, 2024

Ознака : Целосно

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Албанската пејачка се соблече целосно гола за да го привлече вниманието на луѓето и да им упати важна порака (ФОТО)

Еспресо
Американската пејачка со албанско потекло Бебе Реџа реши на несекојдневен начин да им каже на луѓето да останат во домот за време на коронавирусот. Имено,...
СветСцена

Рита Ора целосно гола на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Рита Ора обвјави фотка на која е целосно гола, а брадавиците и препоните ги сокри со емотикони во облик на јагоди. На сликата позираше...
СветСцена

Најпознатата плус сајз манекенка во осмиот месец од бременоста се фотографираше целосно гола (ФОТО)

Слободен печат
Најпознатата плус сајз манекенка во светот Ешли Греам ужива во бременоста, а дека на своето тело е погорда отколку било кога докажуваат и разголените фотографии...
ЛајфстајлСцена

Згодната мама позираше: Многумина се уверени дека на фотографијата е целосно гола (ФОТО)

Igor
Тами Хемброу, мајката на две деца и австралискиот фитнес модел или како што ја нарекуваат „Австралиската мама на 2“на Инстаграм е вистинска ѕвезда поради своите...
ЛајфстајлСцена

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Igor
Наташа Беквалац ќе го одржи првиот голем солистички концерт на 14 февруари во белградската арена Штарк, под називот “SOS za ljubav”, а сега објави тизер...
Секојдневие

Мода за жените после 40: Како да изгледате префинето, модерно и отмено, но целосно пристојно! (ФОТО)

Igor
По 40-та година секоја жена многу добро знае што и стои навистина добро. Така барем изгледа според Инстаграм профилите на оние жени кои уживаат во...
Сцена

Натали Портман на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан (ФОТО)

Igor
Актерката на својот препознатлив елегантен стил му даде храбра нота. Натали Портман беше една од најистакнатите лица на престижната гала вечер во Лос Анџелес, а...
ЛајфстајлСцена

Целосно се РАЗГОЛЕ ПРЕД СВЕТОТ: КИМ ја покажа КОЖНАТА БОЛЕСТ на лицето и телото, интернетот ЕКСПЛОДИРАШЕ (ФОТО)

Igor
Навикнати сме да ја гледаме со шест слоеви пудра и остри контури на лицето, а таа сега одлучи да ја тргне шминката и да покаже...
ЛајфстајлСцена

Кајли Џенер ги објави своите голи фотки од Плејбој: „Од ова може да се умре!“ (ФОТО)

Igor
Кајли Џенер ќе се појави целосно гола во новото издание на американскиот Плејбој. Старлетата и претприемачка се согласи со понудата на Плејбој да се соблече...
ЛајфстајлСцена

Гвинет Палтроу позираше целосно гола, некои се згрозија од фотографијата (ФОТО)

Igor
Гвинет Палтроу се соблече целосно гола и ја постираше својата фотографија на Инстаграм. Фотографијата со целосно голата блондинка која вежба јога на планина ги преплави...