Натали Портман на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан (ФОТО)

Актерката на својот препознатлив елегантен стил му даде храбра нота.

Натали Портман беше една од најистакнатите лица на престижната гала вечер во Лос Анџелес, а вниманието дополнително го привлече и со својот моден избор.

Имено, актерката на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан под кој носеше само црно боди.

Станува збор за креација која го носи потписот на модната куќа Dior.

Натали со прекрасната шминка го заокружила целокупниот изглед.

Слични објави

Катастрофална грешка на фотографијата на Ким која нејзините деца нема да ја заборават! (ФОТО)

Igor

Ги крие од очите на јавноста: Ова се децата на Дарио Миг 21 (ФОТО)

Igor

6 најдобри стајлинзи: Носете кожни пантолони како трендсетерките! (ФОТО)

Igor

Ќе застане на лудиот камен? Се вери Луна Џогани (ФОТО)

Igor

Кејт Мидлтон повторно воодушевува со скромноста: Идната кралица носи чизми стари 16 години (ФОТО)

Еспресо

Ова е најмладиот син на Мајкл Џексон за кого скоро 10 години никој не знаеше ништо! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

тринаесет − два =

Слични објави

Нова песна и спот: Два Бона за новото видео ја ангажираа скопската барбика (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 29 март 2019, петок

Igor

Погледнете како и стојат бикините на Шакира кои сама ги дизајнирала (ВИДЕО)

Igor

Том Круз не ѝ дозволува на Никол Кидман да дојде на свадбата на нивниот син

Igor

Меланија без грешка! Прекрасниот фустан и широката насмевка ги воодушевија присутните! (ФОТО)

Igor

Совет од мажите: Како до перфектен орален секс?

Igor