Ознака : планина

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Македонска пејачка позираше топлес во планина (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната фолк-пејачка Сања Цинцева ги израдува своите машки обожаватели на социјалните мрежи со две провокативни фотографии. Цинцева прво објави фотка на која позира топлес во...
Ви Препорачуваме Дестинации Лајфстајл

Тоа што не сте го знаеле за Хаваите – Уживање под палмите или качување на највисоката планина (ФОТО)

Еспресо
Иако Хаваите се испромовирани како летна и топла дестинација, тука освен ананас и егзотика можете да ја пронајдете и планината Мауна Кеа, што всушност значи...
Лајфстајл Сцена

Гвинет Палтроу позираше целосно гола, некои се згрозија од фотографијата (ФОТО)

Igor
Гвинет Палтроу се соблече целосно гола и ја постираше својата фотографија на Инстаграм. Фотографијата со целосно голата блондинка која вежба јога на планина ги преплави...