14.8 C
Скопје
06:41 - 22 мај, 2024

Ознака : Маврово

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(Фото) Во Маврово во организација на Халкбанк се одржа традиционалната велосипедска трка Halk Velo Green

Еспресо
Во организација на Халкбанк АД Скопје вчера во Маврово се одржа трета по ред хронометар велосипедска трка Halk Velo Green, која е дел од активностите...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ЛИЛА и СПАСЕ ЗАВЕАНИ во Маврово: „Рола до бола“ се фати за лопата да ја „спаси“ водителката

М.Р
Нашата познатата водителката и инфлуенсерка, Лила Стојановска, редовно на својот инстаграм – профил споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и...
Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО+ВИДЕО) РЕБЕКА УЖИВА ВО СНЕЖНОТО МАВРОВО: Прошетка и релаксација со своите синови

Ирена Трајкова
Нашата пејачка Ребека Јанковска Ристески го користи зимското сонце за прошетка и релаксација со своите најмили. Пејачката и нејзините три деца спакувале топла облека, ги земале...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ТАМАРА ТОДЕВСКА СО СЕМЕЈСТВОТО УЖИВА ВО МАВРОВО: Добра храна, санкање и еден необичен Снешко!

М. Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. По долгата пауза пејачката се врати на...
UncategorizedВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТО) ВИ НОСИМЕ ПОГЛЕД НА СНЕГОТ НА ПОПОВА ШАПКА И НИЗ ГРАДОВИТЕ НА МАКЕДОНИЈА: Од утре почнува ски сезоната, бесплатно скијање во среда и четврток!

Ј.К.Д
Утрово Попова Шапка „ се разбуди“ со највисока снежна покривка, поточно со 75 сантиметри снег. Од Ски Центарот Попова Шапка најавуваат дека утре ( 15.12.2021...
Наши ФациСлајдерСцена

Имате дилема каде да летувате во нашата земја? Ова се топ 3 дестинации по препорака на Елена Велевска (ФОТО)

Васко Спасоски
Тоа што оваа година можеби нема да заминете да летувате на море, не треба да тагувате. Нашата земја можеби е мала, но голема е со...
Наши ФациСлајдерСцена

Кристина Арнаудова има три предлог дестинации за одмор во нашата земја: Дознајте кој е нејзиниот фаворит! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пандемијата на коронавирусот ги затвори границите ширум светот, па така можноста за летување на море ова ќе биде ограничена, а можеби и забранета. Но, тоа...