Ознака : рок

Свет Слајдер Сцена

Рок легендата стравува од корона и не го напушта домот – „Ако ме закачи, овој пат дефинитивно сум готов!“

Еспресо
Како што вели тој, смртта ја избегнал повеќе пати, но со короната е сигурен дека не би успеал…Познатиот рокер Ози Озборн вели дека за него...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Двејн Џонсон повторно ги воодушеви фановите: Погледнете што правеше со ќеркичката! (ВИДЕО)

Еспресо
Познатиот актер Двејн Џонсон, уште попознат како Рок (карпа), ги воодушеви фановите со најновата објава на Инстаграм, во кој ја прикажува неговата ќеркичка. Во видеото...