26.8 C
Скопје
14:01 - 25 мај, 2024

Автор : И. Т.

12 Вести - 0 Коментари
ЗдравјеСлајдер

ДАЛИ КОВИД-19 ЌЕ ОСТАНЕ СО НАС ЗАСЕКОГАШ: Што вели науката?

И. Т.
Ковид-19 ќе стане ендемска болест – тоа е констатација која што може да се слуша се почесто кога станува збор за потенцијалниот крај на пандемијата....
АстроСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 24 ЈАНУАРИ: Биковите ќе грешат, Лавовите ќе донесат голема одлука…

И. Т.
Овен Вредни сте и подготвени максимално да се посветите на работата. Ве очекува поволен ден за нови одлуки. Со саканата личност ќе најдете начин да...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) СЕ ПОЖАЛИ ДЕКА НЕ МОЖЕ ДА СИ НАЈДЕ МОМЧЕ: Преубава сум, ги плашам

Ирена Трајкова
Моделот и Плејбој зајачицата изгледа како да не може да се „одбрани“ од додворувања 24 часа на ден. Но, 27-годишната Елизабет Мари Шевалие се жали дека...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ТРИ ЗАДОЛЖИТЕЛНИ ЕРОГЕНИ ЗОНИ: Патот до фантастичен оргазам!

И. Т.
Ерогените зони се всушност стратешки поставени делови од телото со кои можеме да го „намамиме“ партнерот на сексуална возбуда и да го доведеме до фантастичен...
АстроСлајдерХороскоп

НАЈМИСТЕРИОЗНИТЕ МАЖИ СЕ РОДЕНИ ВО ОВИЕ 4 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Тешко си ја отворат душата!

И. Т.
Некои мажи секогаш чуваат некои работи само за себе. Не сакаат да ги отворат сите карти, не го прават тоа намерно, ниту пак целат кон...
СветСлајдерСцена

САКАВ ДА СЕ УБИЈАМ, СЕ ВРАТИВ НА ПОРОЦИТЕ: Пејачката Сиа прозборе за тешкиот период!

И. Т.
Австралиската пејачка и текстописец Сиа призна дека размислувала за самоубиство откако добила многу критики поради филмот „Music“ кој го објави минатата година. „Сакав да се...
Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) КАРОЛИНА ЕМОТИВНО ЗА АКИ РАХИМОВСКИ: Тргни и полетај, без страв!

Ирена Трајкова
Веста за смртта на музичката легенда Аки Рахимовски го обви Балканот во црно. Уште во неверување, голем број познати личности и обожаватели од регионот му...
АстроСлајдерХороскоп

СЕЗОНА НА ВОДОЛИЈА: Овие три хороскопски знаци ќе имаат среќа, ќе ја спознаат слободата и ќе рушат граници!

И. Т.
Сезоната на Водолија започна, а истата ни носи нови авантури, но и предизвици и лекции. Сонцето ќе биде во знакот Водолија од 21 јануари до...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО+ВИДЕО) ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ГО КРЕНА ДУБАИ НА НОЗЕ: Посилна од кога било!

И. Т.
Српската пејачка Јелена Карлеуша отпатува во Дубаи по серијата обвинувања против нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ дека ја удрил за време на божикните празници. 43-годишната...
ЛајфстајлСекојдневиеСемејство

(ВИДЕО) СЕКОЈА ЧЕСТ: Мајка го тера својот син да прави 12.000 чекори дневно ако сака да игра видеоигри

И. Т.
Ако сака да игра видеоигри за време на викендите, ова момче мора да направи 12.000 чекори дневно. Неговата мајка објави видео на „ТикТок“ во кое...