21.8 C
Скопје
03:06 - 5 јули, 2022

Ознака : дневен хороскоп

Хороскоп

Астро прогноза за петок, 1 јули

Еспресо
Овен Тоа што сте го замислиле, ќе го постигнете со помош на невидливи сили. Ако имате емоции кон Скорпија, сметајте на љубомора и одмаздољубивост. На...
Слајдер Хороскоп

Што ви порачуваат ѕвездите за 30 јуни: Забавете го темпото и прилагодете ја брзината

Еспресо
Овен Денес треба да уживате и да не претерувате. Јадете поздраво. Како и досега, правете сè совршено, без грешки. Колегите ве поттикнуваат да започнете нов...
Астро Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 26 јуни: Биковите диманични, Близнаците слушаат туѓи мислења, а Стрелците уморни

М. Р.
Овен Нема да бидете повредени во превирањата што се случуваат околу вас. Згора на тоа, на крајот, кога сè ќе се среди, ви пристигнува интересна...
Астро Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 7 јуни: Биковите да заборават на грижите, Близнаците нервозни и анксиозни, а Лавовите задоволни од постигнатите резултати

Еспресо
Овен Вашиот дом и семејството секогаш ви биле најпријатното нешто што ви ја дава целата сила и енергија. Тие се вашиот „ветар во грбот“, со...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 30 мај: Биковите во љубовни дилеми, Близнаците ќе уживаат во романтична средба, а Лавовите ќе се соочат со неуспех

Еспресо
Овен Имате можност да ги тестирате вашите интелектуални или практични способности. Направете сè што е во ваша моќ за да оставите добар впечаток. Јасно ви...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 17 мај: Убав ден за Стрелците, цвета љубовта за Биковите, а Девиците уморни

Еспресо
Овен Внимавајте да не ја повредите саканата личност со духовит, но несоодветен речник. Контролирајте се, не е неопходно да се шегувате на нивна сметка. Сите...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 12 мај: Ново работно место за Овните, Биковите исцрпени од работни состаноци, а Лавовите нижат успеси

Еспресо
Овен Започнување нов бизнис или ново работно место може да го одбележи овој ден. Предизвикот на непознатото е пред вас. Денеска внимателно бирајте ги зборовите,...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 2 МАЈ: Овните со зголемен апетит на нервна база, Биковите упорни во решавањето на некој проблем, а Стрелците со бројни планови!

Еспресо
Овен Што се однесува до вас, направивте сѐ како што треба и нема потреба да се преиспитувате. Тоа е вашиот став и завршувате некои пријателски...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 9 АПРИЛ: Близнаците во непријатна ситуација, Јарците без трпение, а Водолиите вознемирени!

М.Р.
Овен Доколку немате доволно доверба во одредени соработници, направете го она што е неизбежно за да ги зачувате вашите деловни интереси. Се наоѓате во „емотивен...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 17 МАРТ: Овните под стрес, Биковите поставуваат високи цели, а Раковите пред неочекувана деловна понуда!

М.Р.
Овен Стресот на работното место може да ви го наруши внатрешниот мир. Но, истовремено ќе имате и бројни нови идеи кои ќе ви донесат полза...