4.8 C
Скопје
02:21 - 4 март, 2024

Ознака : бела песна

Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) КАРОЛИНА ЕМОТИВНО ЗА АКИ РАХИМОВСКИ: Тргни и полетај, без страв!

Ирена Трајкова
Веста за смртта на музичката легенда Аки Рахимовски го обви Балканот во црно. Уште во неверување, голем број познати личности и обожаватели од регионот му...