Ознака : згрозија

Лајфстајл Сцена

Гвинет Палтроу позираше целосно гола, некои се згрозија од фотографијата (ФОТО)

Igor
Гвинет Палтроу се соблече целосно гола и ја постираше својата фотографија на Инстаграм. Фотографијата со целосно голата блондинка која вежба јога на планина ги преплави...